S námi to zvládnete s radostí a lehkostí

O nás

A teď něco o nás.  

Jmenuji se Radka Hrdinová a učím i doučuji německý a anglický jazyk. Pracovala jsem sedm let v administrativě v Rakousku jako asistentka manažera v golfovém klubu na zkrácený úvazek. Práce ve sportovním prostředí mě velmi naplňovala a přinesla mi kromě zlepšení cizích jazyků i mnoho zkušeností. Už při této práci jsem vyučovala děti i dospělé německý a také anglický jazyk. Je to zároveň můj velký koníček a činnost, které se ráda ve volném čase vedle rodiny, přírody a sportu věnuji. 

Mám také praxi z velké mezinárodní firmy, kde jsem byla každý den v kontaktu osobně nebo i po telefonu se zahraničními kolegy. Pravidelně jsem se účastnila zahraničních veletrhů v Grazu, Klagenfurtu a ve Vídni jako tlumočnice a hosteska. 

Hodně mě obohatil také pracovní pobyt v logistické firmě v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem. 

Navštěvovala jsem jazykovou školu v Hodoníně a v Brně. Mám z němčiny dvě státní zkoušky, podle evropského referenčního rámce na úrovni B2 a C1 - www.jazykove-urovne.cz

Aby ani angličtina nezůstala pozadu, tak velkou zkušeností mi byl au-pair pobyt v anglické rodině na předměstí Londýna. Zde jsem navštěvovala kurzy angličtiny a potkala jsem mnoho zajímavých lidí z celého světa. 

Krátce jsem také učila na základní škole angličtinu jako zástup na zkrácený úvazek. 

Velmi mě baví předávat tyto získané jazykové znalosti dál a sama se i stále v této oblasti vzdělávat. 

Moje kolegyně paní Libuše Wernerová pochází z Břeclavi, kde také s rodinou bydlí a pracuje. Dlouhé roky ale žila  v tehdejším západním Německu, kam se vdala a vychovala dvě, dnes již dospělé dcery. Poté se s rodinou přestěhovala zpět do Břeclavi. 

Jejich komunikativním jazykem doma je z 95 % němčina.

Díky obrovským nejen jazykovým zkušenostem na úrovni rodilého mluvčího si okamžitě našla práci u mezinárodní firmy. Zde pracovala 7 let ve vrcholovém managementu a současně jako tlumočnice pro německý jazyk. 

Vyučovala také vedoucí pracovníky významných firem na Břeclavsku.

Momentálně pomáhá s výukou lidem, kteří se učí německy, mají zájem jít pracovat do Rakouska nebo do Německa, připravují se na zkoušky nebo se jen tak pro sebe učí.