S námi to zvládnete s radostí a lehkostí

O nás

A teď něco o nás.  

Jmenuji se Radka Hrdinová a učím i doučuji německý a anglický jazyk. Pracovala jsem sedm let v administrativě v Rakousku jako asistentka manažera v golfovém klubu na zkrácený úvazek. Práce ve sportovním prostředí mě velmi naplňovala a přinesla mi kromě zlepšení cizích jazyků i mnoho zkušeností. Už při této práci jsem vyučovala děti i dospělé německý a také anglický jazyk. Je to zároveň můj velký koníček a činnost, které se ráda ve volném čase vedle rodiny, přírody a sportu věnuji. 

Mám také praxi z velké mezinárodní firmy, kde jsem byla každý den v kontaktu osobně nebo i po telefonu se zahraničními kolegy. Pravidelně jsem se účastnila zahraničních veletrhů v Grazu, Klagenfurtu a ve Vídni jako tlumočnice a hosteska. 

Hodně mě obohatil také pracovní pobyt v logistické firmě v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem. 

Navštěvovala jsem jazykovou školu v Hodoníně a v Brně. Mám z němčiny dvě státní zkoušky, podle evropského referenčního rámce na úrovni B2 a C1 - www.jazykove-urovne.cz

Aby ani angličtina nezůstala pozadu, tak velkou zkušeností mi byl au-pair pobyt v anglické rodině na předměstí Londýna. Zde jsem navštěvovala kurzy angličtiny a potkala jsem mnoho zajímavých lidí z celého světa. 

Krátce jsem také učila na základní škole angličtinu jako zástup na zkrácený úvazek. 

Velmi mě baví předávat tyto získané jazykové znalosti dál a sama se i stále v této oblasti vzdělávat. 

Moje kolegyně paní Libuše Wernerová pochází z Břeclavi, kde také s rodinou bydlí a pracuje. Dlouhé roky ale žila  v tehdejším západním Německu, kam se vdala a vychovala dvě, dnes již dospělé dcery. Poté se s rodinou přestěhovala zpět do Břeclavi. 

Jejich komunikativním jazykem doma je z 95 % němčina.

Díky obrovským nejen jazykovým zkušenostem na úrovni rodilého mluvčího si okamžitě našla práci u mezinárodní firmy. Zde pracovala 7 let ve vrcholovém managementu a současně jako tlumočnice pro německý jazyk. 

Vyučovala také vedoucí pracovníky významných firem na Břeclavsku.

Momentálně pomáhá s výukou lidem, kteří se učí německy, mají zájem jít pracovat do Rakouska nebo do Německa, připravují se na zkoušky nebo se jen tak pro sebe učí. 


Vytvořte si webové stránky zdarma!